Aktualności

„HARRY POTTER UNIWERSUM” NA INSTAGRAMIE!

Zapraszamy na nasz nowy profil na Instagramie! „Harry Potter Uniwersum” to miejsce, w którym znajdziecie unikatowe ciekawostki z potwierdzonych źródeł. To profil dla osób, dla których książki to za mało. Żeby odwiedzić nasz profil kliknij TUTAJ.Znajdziesz na nim codziennie nową ciekawostkę związaną z magicznym światem wykreowanym… Czytaj więcej »„HARRY POTTER UNIWERSUM” NA INSTAGRAMIE!

KSIĄŻKI DLA DZIECI WYBIERAJ MĄDRZE!

Wybór odpowiedniej książki dla dziecka nie jest prostą sprawą. To nie kwestia wybierania między smokiem czy jednorożcem jako bohaterem. Rodzice stają przed większym wyzwaniem: muszą wybierać książki, które nie szkodą! Zanim zacząłem czytać książki wierzyłem, że wszystko co trafia do księgarń przechodzi przez jakąś kontrolę… Czytaj więcej »KSIĄŻKI DLA DZIECI WYBIERAJ MĄDRZE!

Wyzwanie czytelnicze: KSIĄŻKI BEZ GRANIC

Czy jesteśmy otwarci na czytelnicze przygody i wyjście poza strefę komfortu? Zapraszamy do udziału w naszym książkowym wyzwaniu, „Książki bez granic,” które pozwoli nam poznać książki z najróżniejszych zakątków Europy! Większość z nas z pewnością zetknęła się z literaturą polską, angielską, rosyjską czy niemiecką, ale… Czytaj więcej »Wyzwanie czytelnicze: KSIĄŻKI BEZ GRANIC