DZIĘKUJEMY ZA 40 000 SUBSKRYPCJI!

Ponad 40 000 osób zasubskrybowało nasz kanał! Nigdy nawet nie marzyliśmy o takiej liczby obserwujących! Ale na tym nie poprzestajemy i zamierzamy dalej się rozwijać i prezentować coraz lepsze treści!

Przede wszystkim pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaufali Strefie Czytacza i zasubskrybowali nasz kanał na YouTube. Żadna strona, żaden blog i żaden kanał nie może rozwijać się bez lojalnych widzów, którzy tworzą prawdziwą społeczność i stanowią bijące serce każdego przedsięwzięcia.

W marcu tego roku nasz kanał świętował (po cichu, bo o cóż tu robić większy szum!) 4. urodziny. W cieniu szalejącej pandemii, ograniczeń związanych z ogłaszaniem kolejnych stanów (nie)wyjątkowych i wreszcie, w cieniu naszego rodzinnego święta, jakim było przyjście na świat naszych bliźniaczek, Laury i Elizy. Ale w zgodzie ze starym porzekadłem, w przyrodzie nic nie ginie, dlatego i czas na świętowanie musiał nadejść!

Z okazji kolejnego kamienia milowego dla kanału, oddajemy w Wasze ręce długo planowaną stronę! StrefaCzytacza.info to centrum naszej działalności, miejsce w którym ścieżka się rozwidla i to Wy możecie w prosty sposób zdecydować, w którą (albo raczej NA którą) stronę pójść. To miejsce łączące ponad wrednymi algorytmami i firmowymi uprzedzeniami, gdzie YouTube stoi ramię w ramię z Facebookiem i Instagramem. Chcieliśmy oddać w Wasze ręce stronę, której żadne niezidentyfikowane ustrojstwa nie będą obcinały zasięgów, dzięki czemu w prostszy i bardziej kompleksowy sposób będziecie mogli obserwować pełnię naszej działalności. Tym razem bez obaw, że dzwoneczek nie wyświetli powiadomienia.

Jednym z najważniejszych udogodnień dostępnych na stronie (poza linkami do wszystkich naszych miejsc w sieci) jest… spis recenzji! TAK! W końcu w jednym miejscu znajdziecie odnośniki do wszystkich filmowych recenzji, jakie popełniliśmy od początku istnienia kanału! Wystarczy kliknąć TUTAJ i można szperać i szukać do woli! Przygotowując ten spis sami przypomnieliśmy sobie o niejednej książce, o której przeczytaniu zupełnie zapomnieliśmy!

Chcemy być z Wami bliżej, dlatego wraz ze startem strony uruchomiliśmy newsletter. Jednak bez obaw, nie będziemy Was zasypywali mailami! W ramach subskrypcji newslettera otrzymacie od nas co 2 tygodnie wiadomość, w której napiszemy, co u nas słychać i przedstawimy kilka najciekawszych nowości z kanału. Planujemy również konkursy dla naszych subskrybentów oraz specjalne rabaty na zakupy książek (i nie tylko!). Już teraz gorąco zachęcamy do wypełnienia formularza newslettera.

Wiemy, że niektórzy spodziewali się, że powiększenie się naszej rodziny sprawi, że będziemy mniej aktywni – mamy nadzieję, że ta strona skutecznie wyprowadzi z tego błędu. Planujemy nadal się rozwijać i prezentować Wam jak najlepsze treści.

Dziękujemy za 40 000 i zaufanie, którym nas darzycie.

Tagi: