PO RAZ PIERWSZY NA STREFIE CZYTACZA?

Filmy o książkach, dyskusje na tematy związane z czytelnictwem, promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz dużo humoru bez snobistycznego zadęcia. Sprawdź, co ciekawego czeka na Ciebie na Strefie Czytacza!

Odwiedzając nasz kanał na YOUTUBE pewnym można być jednego: niejednokrotnie Cię zaskoczymy!

Jakie materiały znajdziesz na Strefie Czytacza?

Nasze recenzje nie są typowe, ponieważ stawiamy na dyskusję! Znane motywy, sytuacje z życia, trudne czy kontrowersyjne tematy – książka zawsze pobudza do rozmowy!

Jako rodzice trójki dzieci z dużym zainteresowaniem podchodzimy do książek dla dzieci oraz szerzenia czytelnictwa wśród najmłodszych. 

Z kolei jako fani Harry’ego Pottera bardzo lubimy wnikliwie analizować treści zawarte w książkach J.K. Rowling oraz odnosić się do filmów z magicznego uniwersum!

Czytamy naprawdę RÓŻNE (czasami też DZIWNE) rzeczy… 

Młodzieżówka, fantastyka, obyczajówka, thriller, kryminał czy literatura piękna – w różnorodności odnajdujemy największą radość z czytania!

Nie boimy się też poruszać kontrowersyjnych tematów i wypowiadać na tematy społeczne związane z nauką i czytelnictwem. 

Pasja popycha nas także do tworzenia bardziej wymagających i ambitnych filmów, jak np. HISTORIA WIEDŹMINA!

Ale przede wszystkim stawiamy na humor i luźne podejście do książek! Pamiętasz mnie? to cykl filmów, w których sprawdzamy, czy pamiętamy książki czytane dawniej.

A to zaledwie drobna namiastka tego, co można znaleźć na naszym kanale! Wierzymy jednak, że każdy może znaleźć u nas coś dla siebie i miło spędzić czas. A jeśli uzna ten czas za stracony, zawsze istnieje możliwość pozostawienia jadowitego komentarza! 😉

Odkryj więcej na naszym kanale i posłuchaj naszych podcastów!